ליצירת קשר מלא פרטיך:
שם:
טל':
אימייל:
לפרטים נוספים
Yuval
דגם: Yuval
Yuval
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
Merci
דגם: Merci
Merci
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
Moran
דגם: Moran
Moran
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
Peer
דגם: Peer
Peer
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
Perfecto
דגם: Perfecto
Perfecto
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
Polo
דגם: Polo
Polo
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
Prinsess
דגם: Prinsess
Prinsess
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
Snir
דגם: Snir
Snir
לפרטים נוספים>>
  

חדרי ילדים מעץ מלא


חדרי ילדים מעץ מלא הם חדרים מיוחדים ויפים. כיום קיימים בשוק מספר רב של מעצבים אשר יכולים לעצב לכם לפי בקשתכם ואהבתכם חדר ילדים מעץ מלא. חדרי ילדים מעץ מלא כמובן שהם בחירה לא זולה אבל בהחלט אחת הבחירות האיכותיות והיפות. חדרי ילדים מעץ משדרים משהו נקי מיוחד ובעיקר מזכיר את חדרי הילדים מעץ מלא שהיו פעם בהבדל קטן. ההבדל הינו שהיום ניתן לשלב בתוך חדר ילדים מעץ מלא כל מיני אלמנטים על מנת שהחדר יהיה צעיר ויתאים לרוחו וגילו של הילד.

הצבעים היפים של העצים היום נותנים לחדרי ילדים מעץ מלא מראה רך ונעים. כמובן שכל אחד ואחת יחליטו מה הם רוצים שיהיה בחדרי ילדים מעץ מלא יש את אלו שיבחרו שתהיה מיטה וספריה ואולי כוורת קטנה לספרים מחברות ומעט קישוטים, יש את אלו שיוסיפו ארון בגדים בגודל כזה או אחר ויש את אלו שיבחרו להוסיף ארונית/מגירות לאיחסון. המיטות בעלות מראה מדהים ויש את אלו שמגיעות עם מסגרות בולטות סביב העץ, המגוון רחב ועשיר ועונה כמעט לכולם.

חשוב ללכת ולראות ושי המון לראות בארצנו הקנטונת מבחר לא פשוט של חדרי ילדים מעץ מלא כך תוכלו לגבש רעיונות וליצור אולי מחשבה משלכם מה אתם אוהבים, רוצים, צריכים או מעדיפים. חדר ילדים מעץ מלא הוא חדר שיחזיק זמן רב ואפילו יכול להמשיך עם הילד עד לבגרותו המאוחרת. כמובן שאפשר מדי פעם להוציא את החלקים התינוקיים ולשנות לחדר בוגר יותר על ידי הוספה של אביזרים שונים המתאימים לפי הגיל. אין ספק שחדרי ילדים מעץ מלא הם לא זולים אבל ההשקעה שווה כי זה מונע מאיתנו כל תקופה לחפש מיטה אשר התקלקלה או נשברה. במסגרת בחירת פריטי ריהוט לחדר הילדים, רצוי לבחור גם בדלתות עץ איכותיות לחדרי הבית. המבחר העשיר בשוק היום מבלבל, ולא מעט צרכנים נעזרים באינטרנט על מנת למצוא דלתות באיכות ברמה גבוהה.

כמובן שהעצים שמהם מכנים את חדרי הילדים מעץ מלא הם סוג של עצים משובחים וניתן לראות זאת על החדר עצמו באתר www.kidsroom.co.il חדרי ילדים מעוצבים . חדר ילדים מעץ מלא בהחלט חשיבה חיובית ורצויה אשר תהיה שימושית לאורך שנים, בילדות ניתן להרכיב ידיות שמתאימות לילדים ובהמשך לשנות את הידיות לידלים בוגרים יותר וכך הלאה. מגן ראש ניתן להסרה ואז המיטה היא כבר מיטה של ילד גדול ולא פעוט. כוורת מתאימה מגיל הגן וכד גיל הגרות המאוחרת. מומלץ בחום לרכוש חדרי ילדים מעץ מלא השקעה שמחזירה את עצמה ומקבלים בעדה בהחלט תמורה מספקת.